Płyta MDF

Wykorzystujemy płytę MDF o podwyższonej gęstości 780kg/m3 (standard 680kg/m3)

Płyta w 80% wykonana jest z włókien drzew liściastych (większość obecnych na rynku płyt MDF produkowana jest z drzew iglastych).

Jej zaletą jest dokładność frezowanych powierzchni, która jest jednolita (w przypadku frontów z płyt z włókien iglastych widoczne są duże nierówności we frezach, jak i na powierzchni).

Transport

Posiadamy własny transport i zapewniamy dostawę naszych produktów.

Kształt

Wszystkie formatki rozkrawane są na CNC. Dzięki własnemu parkowi maszynowemu możemy na życzenie klienta wykonać dowolne wzory oraz kształty z płyty lub na płycie MDF.

Kolor

Wykonamy kolor z dowolnego wzornika, np: NCS, RAL, ICA, F&B, LG oraz inne.

Doróbki

W wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać wszelkie doróbki w ekspresowym tempie.W celu weryfikacji koloru domawianych elementów prosimy o dostarczenie jednego elementu z wcześniejszego zlecenia.W przypadku braku możliwości weryfikacji nie ponosimy odpowiedzialności za minimalną różnicę w odcieniu (Patrz „Warunki Gwarancji”).

Termin

Czas realizacji wynosi około 14 dni roboczych.W okresach przedświątecznych może być wydłużony do 4 tygodni.W przypadku blatów, szkła, nietypowych wycięć oraz frezów termin realizacji ustalamy indywidualnie.

Gwarancja

Gwarantujemy jakość oraz trwałość powłoki pod warunkiem stosowania wosków, środków czyszczących oraz odpowiednich ściereczek przeznaczonych do powłok poliuretanowych (Patrz„Warunki Gwarancji”).